MÖBLER / Bord / Soffbord 10717471

nr 1071 7471

Soffbord

1950-tal, Kakelplattor, längd: 113 cm, djup: 55 cm, höjd: 54 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 28 november 2016
kl 19:51:15